Katalog producentów naszych sukien ślubnych.

KATALOG PRODUCENTÓW

Prowadzimy również komis sukien ślubnych zakupionych w naszym Salonie

KOMIS

Suknie pokazowe do natychmiastowego zakupu.

SUKNIE WYPRZEDAŻOWE

article thumbnailRozpoczynamy wielką wyprzedaż sukien wystawowych. Wszystkie suknie pokazowe w cenach od 1.000 zł do 2.500 zł. Promocja nie dotyczy sukni szytej pod zamówienie. Prosimy o telefoniczne umawianie spotkań pod nr 52-520-33-35. Zapraszamy!!!
article thumbnailPomimo wprowadzenia stanu epidemii na terenie karaju, nasz Salon pozostaje do Państaw dyspozycji od poniedziałku do soboty w niezmienionyh godzinach. Prosimy jednie o telefoniczne umawianie wizyt i przestrzeganie zasady, że z klientką w Salonie mogą przebywać tylko dwie osoby towarzyszące.
article thumbnailJuż niedługo w naszym Salonie "Tydzień z marką IGAR!" Suknie, których do tej pory nie było, zapowiedzi nowej kolekcji! Specjalne ceny! Obserwujcie naszą stronę, aby poznać szczegóły jako pierwsze! Zapraszamy!
article thumbnailOstatnie dni wyprzedaży! Tylko do soboty, 8 lutego, szansa na zakup sukni pokazowej w cenie od 900 zł! ZAPRASZAMY!
Więcej wAktualności  

Pomimo wprowadzenia stanu epidemii na terenie karaju, nasz Salon pozostaje do Państaw dyspozycji od poniedziałku do soboty w niezmienionyh godzinach.

Prosimy jednie o telefoniczne umawianie wizyt i przestrzeganie zasady, że z klientką w Salonie mogą przebywać tylko dwie osoby towarzyszące.